GIS מערכות תקשורת - תקשורת מתקדמת לעסקים בענן

072-2280800​
[email protected]

החברה בבעלותכם או העמותה, יוצאת לתקופת מכירה בת מספר שבועות. או שבבעלותכם חברה בה נמצא מספר רב של טלפניות פקידות ושאר נותני שרות, במוקד אחד או במספר מוקדים. ואתם זקוקים למערכת טלפונים בסדר גודל של מאות שלוחות. חברתנו מגישה עבורכם את פתרונות התקשורת לשירות לקוחות המתקדמים ביותר שהוכיחו את עצמם בחברות ופרויקטים גדולים. ע"מ למנוע תקלות המערכת עומדת על שרתים כפולים בינ"ל.

מרכזי שירות לקוחות

מוקד שירות לקוחות חכם

מרכזיות לעסקים

מרכזיות למוקדי שירות ועסקים

כל מה שעסק צריך, זה עובדים מתאמים העונים על רמת העסק רמת השירות וערכי החברה. חברתנו מאמינה כי הטלפון בעסק הוא אחד העובדים היעילים והחכמים ביותר ובעזרתו אתם יכולים לחסוך ולהרוויח . מתוך אמונה זו, חברתנו מפתחת על גבי שרתים כפולים בינ"ל מערכות טלפונים בעלי פונקציות המותאמות אישית לכל עסק . ובכך תבטיחו לעצמכם כי הטלפון שלכם הוא אחד העובדים היעילים שגייסתם לחברה שלכם. שיהיה לכם עבודה נעימה…

ע"מ שתוכלו לנהל מערך טלפניות קבוע או זמני ללא צורך במשרד. חברתנו פיתחה עבורכם טלפון וירטואלי. בו את הטלפון המוכר מחליף מספר טלפון המפנה את השיחות למספר מוקדנים  לנייחים ולניידים לבחירתכם. ניתן להציב לכל מקש בתפריט טלפון ייעודי אליו מועברים השיחות.

מוקד וירטואלי

מוקד וירטואלי לשליחת הודעות

שידורי הודעות

העברת הרצאה ולימוד דרך מערכות תקשורת חכמות

אתם עורכים מפגש… זה יכול להיות כל מפגש, משפחתי או אירוע בסדר גודל של מאות ואלפי משתתפים, או שאתם מנהלים מוסד ורוצים להודיע על פעילות לתלמידים, הורים או למורים. חברתנו מציעה עבורכם מרחב קולי טלפוני שרות בו תוכלו לשלוח בו זמנית לכלל המשתתפים הודעת SMS או הודעה טלפונית מוקלטת על הפעילות. ההודעה תשלח להחלטתכם עד למענה או עד לאישור קבלה. כעת אתם יכולים להמשיך להתארגן כולם כבר קבלו הזמנה …

הילדים בחופשה. או החלטתם לגבש את המשפחה או קבוצה לאטרקציה טלפונית מגבשת חברתנו מציעה עבורכם, שירות ששעונים  מבחנים ושאר פעילות באמצעות מקשי הטלפון. רמת החוויה, האפקטיביות, והרווח החינוכי, בשמירת הקשר הסגור בין חברי קבוצה, תלמידים, משפחה ועוד. הוכיחה את עצמה, כעולה עשרות מונים על חווית אתר בית ספר משותף, או שאר קבוצות מתכתבות.

מבחנים ושעשועונים בטלפון

פתרונות של שיחות ועידה לעסקים

קו קבוצתי

מרכזיה בענן לעסק

אתם יוצאים כקבוצה, או כמשפחה לחו"ל. ורוצים להנאות מתקשורת נוחה ובמחירים זולים. חשוב לכם שהתשלום ייעשה ישיר מול כל משתמש לפי שימוש. או שאתם מוסד בו לתלמידים אין סוללארי והתלמידים זקוקים לאמצעי תקשורת כללית. חברתנו מציעה לכם טלפון קבוצתי. בעזרת מתאם וקוד לכל חבר מהקבוצה תוכלו להתחבר עם מספר טלפונים ולהוציא מספר שיחות בו זמנית.

בשביל להעביר חומרים לקהל יעד רחב ובזמן הפנאי שלהם. אתם לא נזקקים לאסוף את כולם ולערוך תיאום מראש. טלפון וירטואלי עם מספר ומרחב קולי יפתור עבורכם את כל זה כך תוכלו להעביר מסרים לקהל רחב ובזמן שנוח להם ובכך תבטיחו שהגעתם לכולם. השירות מותאם לבתי ספר ושאר מוסדות חינוך, בעלי עסקים המעוניינים לפרסם מבצעים ולחסוך עלויות פרסום מיותרות.

מרחב קולי

טלפון וירטואלי עם מרחב קולי

מוקד מכירות והזמנות בטלפון

הקמת מוקד מכירות והזמנות בטלפון

מנהלי משרד, עורכי מכירות חד- פעמיות, או שאר פרויקטים מזדמנים. הטלפון שלכם או גם הטלפון שלא באמת קיים. יכול להכניס לכם כסף ללא מאמץ מצדכם. בשעות בו העסק או המשרד סגור, או שבחרתם את העסק שלכם כעסק שמתנהל או מתוגבר ע"י מכירות דרך טלפון וירטואלי גם שהמשרד פתוח. במערכת זאת יכולים הלקוחות לערוך קביעת תורים, הזמנת מוצרים, תשלומי ותרומות אשראי, המתממשקות עם המחשב שלכם. כך תוכלו להבטיח לעצמכם. שגם הטלפון שלכם מרוויח עבורכם כסף וחוסך לכם בכח אדם, וצורך בגיוס עובדים.

להתאמת מערכת וקבלת הצעת מחיר ניתן ליצור קשר

טלפון: 072-2280800 | דוא"ל: [email protected]
 
דילוג לתוכן